10.000 Kadın Workshop – I

28 Eylül’de bu çerçevede planlanan ilk ‘Workshop’umuzu gerçekleştirdik.

Etkinliğe iş dünyasının değerli kadın girişimcilerinden Sayın Münteha Adalı, Sayın Sevim Güral Olgun, Sayın Aylin Satun Olsun ve değerli 10.000 Kadın Girişimci mezunları bir araya geldi. İlk Workshop’ımız; işlerimize dört elle sarılmaya devam etme konusunda, bize hem enerji kaynağı hem de işimize ilişkin bazı şeyleri sorgulama ve çözüm bulma fırsatı verdi.

Bu verimli günün ardından, planladığımız workshop kurgusuna  “Arya Kadın Platformu” desteğini katan, anket ve doğru fiyatlandırma konusundaki bilgilendirmeler veren, workshop’a davet ederek bizlere Sevim Güral Hanımı tanıma fırsatı veren, ev sahipliği ile tüm katılımcıların mutlulukla evlerine götürdüğü hediye çiçeklerimiz için Münteha Hanım’a; değerli katılımı, paylaşımları, bizleri “Profesyonel İş Kadınları Derneği” hakkındaki bilgilendirmesi için Aylin Hanım’a;  samimi paylaşımları için Sevim Güral Olgun Hanım’a teşekkürlerimizi sunarız.

Workshop’umuza katılan değerli Özyeğin Üniversitesi & Goldman Sachs 10.000 Kadın Girişimci Programı mezunlarıma, katılımları, işlerine dair içten ve samimi paylaşımları için içten teşekkür ederiz.

ÖzÜM 10.000 Kadın Girişimci Komitesi

Yorumlar

*

captcha *