10.000 Kadın Workshop – VII

Baharın coşkusu hepimizi sararken, Nisan ayı etkinliğimizde bu aya uygun bir konu ve konunun uzmanı konuğumuzla beraberiz. Aile ve çift terapisi uzmanı danışmanı olan Neslihan Aslıhan bize kadınlarda ve erkeklerde sık karşılaşılan cinsel işlev bozukluklarındaki psikolojik ve kültürel faktörlerin evlilik ve aile kavramlarına olumsuz etkilerini anlatacak.
  • Cinsel eğitimin, cinsel kimlik kazanma sürecinden evlilik yürütebilme ve çocuk yetiştirme becerisine uzanan zincirdeki önemi nedir?
  • Kadının toplumdaki yerinin güçlenmesi ve kadın olarak daha bilinçli yaşamanın cinsel eğitimle nasıl gelişebileceği?
  • Kadının gelişiminde erkeklerin tutumlarının destekleyici olması ne kadar önemli?
Sorularına cevap bulacağımız workshopta yine kendimizi iki dakika ile tanıtacağız ve aralarda network olanağı bulacağız. Etkinlikte görüşmek dileğiyle.
 
Detaylar ve katılım için:
 
Not: Workshop için katılımcı sayısı 20 kişi ile sınırlıdır ve katılım bedeli 45tl’dir. Katılımcıların şirketlerine, markalarına ve-veya ürünlerine ilişkin numunelerini, tanıtım broşürlerini beraberlerinde getirmesini önemle rica ediyoruz. 


Workshop’a katılmak ve etkinliklerimize ilişkin öğrenmek istediğin her türlü bilgi için 10BK@ozum.org.tr e-mail adresine yazabilirsin.

Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği

Yorumlar

*

captcha *