Mezuniyet Balosuna Davetlisiniz!

2019 Mezuniyet Balomuz, bu sene mezun olan öğrenci arkadaşlarımız başta olmak üzere tüm Özyeğin Üniversitesi mensupları ve dostlarına açıktır.

2 Temmuz akşamı Four Seasons Hotel Bosphorus’ta gerçekleşecek olan Mezuniyet Balosu’nun katılım ücreti 750 TL olarak belirlenmiştir. Balo organizasyonumuzda sizinle olacak sanatçı ve DJ’ler önümüzdeki hafta açıklanacaktır. Bu ücretin ödenmesine dair bilgiler aşağıda yer almakta olup balo hakkında tüm sorularınız için  info@ozum.org.tr  adresine mail atabilirsiniz.

Ödeme Hakkında Bilgiler:

         1 – Dernekler, niteliği gereği Türk Ticaret Kanunu’na tabi olmayıp ticari faaliyette bulunma amacı yoktur. Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği, Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına uygun olarak kurulmuş bir dernek olup, gelir ve gider işlemlerini gerçekleştirirken belirli usul ve esaslara göre hareket eder. Ayrıca, her yıl ilgili kamu makamları tarafından mali açıdan denetlenir.   

         2 – ÖZÜM Derneği, hizmet faaliyetinde ve/veya ticari faaliyette bulunmadığından gelir olarak üyelerinden aldıkları aidatlar ile bağışlarla faaliyetlerine devam ettirmektedir. Üyelik durumu hariç olmak üzere bir kişi tarafından derneğe yapılacak bir ödemede “Bağış” ibaresinin yer alması gerekmektedir.
   
         3 – Mezunlar Balosu’na katılacak olan kişilerin bu ibareyi belirtmesi sadece yasaların belirlediği usul ve esaslara uygun olarak davranmamız açısından gerekmektedir. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinize inanıyoruz.   

         4 – Yapacağınız ödemenin açıklamasına “Ad-Soyad” belirtilmesi,“Bağış” ibaresinin yukarıdaki açıklama gereği yazılması gerekmektedir. (Örnek: Ali Veli – Bağış)

ÖzÜM Banka Hesap Bilgileri:
 

FİBA Banka Özyeğin Üniversitesi (Çekmeköy Kampüsü) Şubesi 
Alıcı: Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği 
IBAN Numarası: TR 05 0010 3000 0000 0003 1746 59 
Şube Kodu: 32 
Hesap numarası: 3174659 

Four Seasons Hotel Bosphorus Adres Bilgisi:
No:28, Çırağan Caddesi, 34349 Beşiktaş İstanbul 

Önemli noktalar:
 
·  Ödemeler tek tek yapılmalıdır. Birden fazla ödeme aynı anda yapılmamalıdır. 
·  Ödeme 27 Haziran saat 23:59’a kadar yapılmalıdır. 
·  Gecenin detaylarına dair bilgilere ve menü içeriğine buradan erişebilirsiniz.
·  Etkinlik kapı açılış saati 19:00’dır.
· Fiyatlandırma hakkında “detaylı” bilgi edinmek isteyen arkadaşlarımızın ekteki ilgili dokümanı incelemeleri rica olunur.

Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği

Yorumlar

*

captcha *