Mezuniyet Balosuna Davetlisiniz!


Görüşmeyeli uzun zaman oldu. Pandemi nedeniyle sekteye uğrayan, pek çoğumuz için online bir hale indirgenmek zorunda kalan ancak aldığımız üst düzey eğitim ile iş hayatında altın bir madalyon gibi gururla taşıyacağımız Özyeğin Üniversitesi eğitim hayatımızın sonuna geliyoruz. Sizleri görkemli bir final niteliği taşıyan, İstanbul’un en görkemli yapılarından birinde eğlencenin en yüksek seviyede yaşanacağı gerçek bir Mezuniyet Balosu deneyimine davet ediyoruz. 7 Eylül Salı akşamı gerçekleşecek ve son ödeme tarihinin 29 Ağustos Pazar saat 23:59 olarak belirlendiği 2020 ve 2021 yılında mezun olan öğrenci arkadaşlarımız başta olmak üzere tüm Özyeğin Üniversitesi mensupları ve onların dostlarına açık olacak Özyeğin Üniversitesi Mezuniyet Balosu’na davetlisiniz!

Başlangıç Kokteyli, Mezuniyet Yemeği, Sınırsız alkollü/alkolsüz içecek servisi ve ünlü DJ Doğuş Çabakçor’un performansı ile üniversitesi hayatımıza unutulmaz bir anı ekleyeceğimiz Özyeğin Üniversitesi Mezuniyet Balosu’nun ödeme bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Ödeme Hakkında Bilgiler:
1 - Özyeğin Üniversitesi Mezuniyet Balo'su ücreti 2000 TL olarak belirlenmiştir.
2 - Dernekler, niteliği gereği Türk Ticaret Kanunu’na tabi olmayıp ticari faaliyette bulunma amacı yoktur. Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği, Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına uygun olarak kurulmuş bir dernek olup, gelir ve gider işlemlerini gerçekleştirirken belirli usul ve esaslara göre hareket eder. Ayrıca, her yıl ilgili kamu makamları tarafından mali açıdan denetlenir.
3 – Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği, hizmet faaliyetinde ve/veya ticari faaliyette bulunmadığından gelir olarak üyelerinden aldıkları aidatlar ve bağışlarla faaliyetlerine devam ettirmektedir. Üyelik durumu hariç olmak üzere bir kişi tarafından derneğe yapılacak bir ödemede “Bağış” ibaresinin yer alması gerekmektedir.
4 - Yapacağınız ödemenin açıklamasına “Ad-Soyad” belirtilmesi,“Bağış” ibaresinin yukarıdaki açıklama gereği yazılması gerekmektedir. (Örnek: Ali Veli – Bağış)

ÖzÜM Banka Hesap Bilgileri:
FİBA Banka Özyeğin Üniversitesi (Çekmeköy Kampüsü) Şubesi
Alıcı: Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği
IBAN Numarası: TR 05 0010 3000 0000 0003 1746 59
Şube Kodu: 32
Hesap numarası: 3174659

Oturma Düzeni:
www.ozuprom.com web sitesinde Çırağan Sarayı, Saray Terası oturma krokisini inceleyebilir ve alt kısımda bulunan masa ve sandalye numaraları arasından baloda oturmak istediğinizi seçip ödeme dekontunuz ile birlikte info@ozum.org.tr mail adresine iletmeniz gerekmektedir.

Önemli noktalar:
· Ödemeler tek tek yapılmalıdır. Birden fazla ödeme aynı anda yapılmamalıdır.
· Ödeme 29 Ağustos saat 23:59’a kadar yapılmalıdır.
· Etkinlik ücretine; Çırağan Saray Terası’nda kokteyl, Mezuniyet yemeği, sınırsız alkollü/alkolsüz içecek ve ünlü DJ Doğuş Çabakçor performansı dahildir.
· Etkinlik kapı açılış saati 19:00’dır.
· Ödemelerinizi mesai saatleri sonrasında ya da hafta sonu da banka mobil uygulamanız üzerinden FAST seçeneği ile yapabilirsiniz.

Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği

Yorumlar

*

captcha *