Yönetim Kurulu

ÖzÜM Yönetim Kurulu, Genel Kurul tarafından iki yılda bir, Mart ayı içerisinde seçilir. ÖzÜM 2. Dönem Yönetim Kurulu, 18 Mart 2017’te göreve başlamıştır. Görev süresi 2017-2019 yılları arasındadır.

ÖzÜM 3. Dönem Yönetim Kurulu


Arda Rumelioğlu
Başkan

Özyeğin Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği bölümünden 2015 yılında onur öğrencisi olarak mezun oldu. Üniversite dönemi boyunca Yurtiçi Tanıtım Ekibinde çalıştı ve kulüp yöneticiliği yaptı. Lisans döneminde farklı sektörlerde iş tecrübesi edindi. Üniversitedeki son yılında GE’de bir yıllık uzun dönem staja kabul edildi ve mezuniyeti sonrası GE’de MR Satış Uzmanı olarak çalışmaya başladı.

M. Serkan Yağcı
Başkan Yardımcısı

İstek Vakfı Atanur Oğuz Lisesi’nden 2011 yılında, Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2016 yılında mezun oldu. Üniversite yıllarında Özyeğin Üniversitesi Fotoğrafçılık Kulübü Başkanlığı olmak üzere birçok kulüp faaliyetinde yer almıştır. Ünivesitenin Yurtiçi Tanıtım Birimi ve Sürekli Eğitim Akademesi’nde projelerde görev almıştır. Türkiye’nin önde gelen bürolarında staj yaptıktan sonra Startup ve Girişim Sermayesi Hukuku ile Ticaret Hukuk alanında çalışmaya devam etmekte olup bunun yanı sıra akademik yayınları da bulunmaktadır.

Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı ve JCI Avrasya üyesidir.

Selin Şevki
Genel Sekreter

2012 yılında Eyüboğlu Koleji’nin IB programıyla birlikte liseden mezun oldu. 2012 yılında %75 burslu olarak girdiği Özyeğin Üniversitesi’nde Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret bölümüyle birlikte Girişimcilik çift ana dalını tamamlayarak 2016’da mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca Akran Danışmanlık programında Uluslararası Danışmanlık, DuyarlıÖzÜ’de mentorluk, 2014-2016 döneminde Öğrenci Birliği’nde temsilcilik yaptı, çeşitli kulüplerde görev aldı. Okulun Tanıtım Ekibi, Öğrenci Yaşam Ofisi, Öğrenci hizmetleri birimlerinde çalıştı; Volt ve Mondelez’de stajlarını tamamladı. Mezun olduğundan beri Sony Eurasia’da Pazarlama departmanında Planlama Asistanı olarak çalışmaktadır.

İsmetcan Hergünşen
Y.Kurulu Üyesi

Özyeğin Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca Özyeğin Üniversitesi IT Departmanı’nda çalışmasının yanı sıra ÖzÜ360, Duyarlı ÖzÜ ve Akran Danışmanlığı topluluklarında yer aldı. 2013 yılında Havelsan Hava Elektronik Sanayi bünyesinde staj yapmış mezuniyetinden sonra ise 2015 yılında İnnova Bilişim Çözümleri firmasında başladığı kariyerine 2017 yılından itibaren Detaysoft firmasında devam etmektedir.

Ezgi Emiroğlu
Y.Kurulu Üyesi

2016 Ocak ayında Özyeğin Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiile mezun oldu. Eğitim hayatı süresince çeşitli stajlar yapıp, projelerde yer aldı. Aynıdönemde eş zamanlı olarak, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve SinirHastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi K4 psikoz servisinde staj yaptı. 2015 yılındaÖzyeğin Üniversitesi İlişki Araştırma Laboratuvarının yürüttüğü “Evliliğin İlk YıllarındaEvlilik İlişkisini Etkileyen Faktörler”projesinde yeni evli çiftlerin etkileşimlerinin çiftkodlama sistemine göre kodlanma sürecinde görev aldı. 2016 yılında EkipNorma Razon Çocuk Genç ve Aile Danışmanlık Merkezi’nde staj yaptı.

2016 Eylül ayındanitibaren PSİ Gelişim, Eğitim ve Araştırma Merkezi’nde asistanlık yapmaktadır ve eş zamanlıolarak ABA Eğitim’de Psikolog olarak görev yapmaktadır. 2016 Eylül ayı itibariyle İstanbulBilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’nda (Çocuk- Ergen Alt dalında)eğitimine devam etmektedir.

Fazıl Gasımov
Sayman

2007 yılında Azerbaycan’da Ağdam göçmen okulundan mezun oldu ve üniversiteye giriş sınavında (TQDK) derece yaparak Cumhurbaşkanı bursu almaya hak kazandı. 2010 yılında Kafkas Üniversitesi  Uluslararası Ekonomi lisans programından, 2015 yılında Özyeğin Üniversitesi İşletme Anadal, Bankacılık ve Finans Yandal lisans programlarından mezun oldu.

İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uluslararası Bankacılık ve Finans yüksek lisans programına devam etmekte ve Fibabanka Genel Müdürlük’te Kurumsal ve Ticari Krediler İzleme ve Tahsilat sorumlusu olarak çalışmaktadır.

Geleneksel çalgı aletleri üzerine müzik okulu mezunu olan Fazıl 2013-2016 yıllarında Azerbaycan sivil toplum kuruluşlarının UNESCO’da akreditasyon sürecini yürütmüştür. Bu vesileyle sivil toplum kuruluşlarını temsilen UNESCO Somut olmayan Kültürel Miras Komitesi toplantılarına ve STK forumlarına davet edilmektedir.

Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

İzge Özgen
Yazman

2012 yılında Eyüboğlu Koleji’nden International Baccalaureate Diploma Programı’nı tamamlayarak mezun olan İzge Özgen, Özyeğin Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nin 2016 mezunudur. Şişecam A.Ş.’deki uzun dönem proje stajyerliğinden sonra Sony Global Business Services şirketinde proje stajyerliğine devam etmektedir.

Özyeğin Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyesi, Etkinlik Komitesi Üyesi ve Yeşilköy Rotaract Aday Üyesi olarak görev yapmaktadır.


Başa dön

Geçmiş Dönem Yönetim Kurulları

ÖzÜM Kurucu Yönetim Kurulu'nu, 1. Dönem Yönetim Kurulu'nu ve 2. Dönem Yönetim Kurulu'nu kapsamaktadır.

Başa Dön

ÖzÜM 2015-2017 : 2. Dönem Yönetim Kurulu

Ayberk Bilgin - Başkan | Fethi Sercan Aydın - Başkan Yard. | Mert Peksevin- Genel Sekreter | Yağmur Arığ - Sayman | Müge Gülen - Y. Kurulu Üyesi | Nihal Sertkaya - Y. Kurulu Üyesi | Ece Başkesen - Yazman

ÖzÜM 2013-2015 : 1. Dönem Yönetim Kurulu

R. Emrah Mazıcı - Başkan | İlkay Holt - Başkan Yard. | Kaan Anul - Genel Sekreter | Seda Gümüşsoy - Sayman | Utku Tuncay - Yazman | Ceki Gabay - Y. Kurulu Üyesi | Ali Naci Aydın -Y. Kurulu Üyesi

ÖZÜM 2012-2013: Kurucu Yönetim Kurulu

R. Emrah Mazıcı - Başkan İlkay Holt - Başkan Yardımcısı Fikret Y. Dilmen - Genel Sekreter Seda Gümüşsoy – Sayman Zeynep Sinemillioğlu Celep - Yazman Taner Sağbaş - Y. Kurulu Üyesi Ali Naci Aydın -Y. Kurulu Üyesi

Başa dön